מוזיאונים מסבירי פנים לילדים ליד מלונות ירושלים

ברוב הערים בעולם קיימת בעיה לבקר במוזיאונים מפורסמים עם ילדים זאת לאור העובדה כי מרביתם לא מסבירים פנים לילדים. אך אם תשהו באחד מבתי המלון בירושלים לא תתקלו בבעיה כזו כי העיר ירושלים מציעה לתיירים מוזיאונים הפונים גם לילדים, מוזיאונים אלה הם אתרים בהם גם המבוגר וגם הילד נהנים ולא צריך לדאוג שמא הילד ישתעמם, להיפך, הוא רק יבלה שם. עוד יתרון רציני הוא שהמוזיאונים ממוקמים במרחק הליכה ממרבית מלונות ירושלים, מה שנותר לכם לבקר במוזיאון חצי יום, לחזור לחדר ולנוח ואחרי המנוחה אפשר לשוב לבקר באתרים אחרים בעיר.

מוזיאון המדע על שם בלומפילד
המוזיאון הזה מיועד לילדים,לכן אין חשש שמא הם ישברו יצירות אומנות יקרות, הודות לכך שהמוזיאון תוכנן במיוחד  עבור ילדים. התערוכות האינטראקטיביות יעוררו את סקרנותם וילמדו אותם באופן רגוע כי גם מדע יכול להיות כיף אמיתי. כמו כן במקום נערכים ירידי מדע מקומיים ותחרויות שונות. שאתם מתאכסנים בבית מלון בירושלים, עליכם רק לבקש מפקיד הקבלה הוראות הגעה למקום זה בו ביקרו המוני מבקרים מירושלים ומחוץ לה.

אגף הנוער והחינוך לאומנות במוזיאון ישראל
מוזיאון ישראל הוא מקום מעולה למבוגרים ולילדים כאחד בעיקר בזכות אגף הנוער והחינוך שמספק פעילויות מלהיבות במיוחד כמו למשל בחדר המיחזור בו הילדים יכולים ממש ליצור אומנות מחומרים ממוחזרים. אם הילדים שלכם אוהבים לקרוא,  ספריית הנוער במוזיאון מכילה יותר מ7000 ספרים בשפות שונות בהם הם יכולים לעיין. בנוסף, המוזיאון אף מציע חצר משחקים כדי לשרוף אנרגיות. המוזיאון נמצא בגבעת רם, רק 15 דקות ממרבית מלונות ירושלים.

מוזיאון גבעת התחמושת
מוזיאון זה, הממוקם בתוך בונקר משוחזר,  מוקדש למלחמת ששת הימים ובמקום זה נערכו הקרבות היותר עקובים מדם על גבעת התחמושת. אלפי ילדים ישראליים מבקרים בגבעת התחמושת כדי ללמוד על ההיסטוריה. אם אתם מעוניינים ללמוד עוד על הנושא, אתם מוזמנים לעיין בספרים שנמצאים בחנות המתנות שבמלון.