הכי חשוב: להגיע רענן לבית המלון שהזמנת בישראל

הכול תלוי בנקודת המוצא שלך, מהיכן בדיוק אתה מגיע לישראל: יש מספר אפשרויות כדי ליעד שלך בישראל. בכל אפשרות שתבחר, המטרה היא להגיע לאותו בית מלון שהזמנת בישראל כמה שיותר רגוע ולא סובל מיעפת או בשמה המוכר יותר- ג’ט לג.  אז נשאלת השאלה כיצד תשיג את המטרה הזו גם אם טסת 15 שעות בשביל להגיע לישראל? הנה מספר המלצות בשביל לפתור את הבעיה הזו, עם מינימום השקעה מצידך.

ארוז כמה ימים לפני הנסיעה ושן היטב לפני הטיסה
אם אתה מתכוון לנסוע בשעה 7 בבוקר לכיוון שדה התעופה, אל תארוז את המזוודה בלילה הזה, כי תצטרך לישון טוב לפני. עשה רשימה של כל הדברים שאתה צריך לטיול ואז תתחיל לארוז כמה ימים לפני מועד הטיסה. תוכל לבדוק את הרשימה כל הזמן, כי אין צורך שתדאג באם שכחת לארוז את סכין הגילוח או את מברשת השיניים שלך. למרות שתוכל לקנות דברים ששכחת במרבית בתי מלון בישראל, אתה וודאי מעדיף לא לבזבז זמן או כסף על הדברים הללו.

הרגל את הגוף שלך לשעון ישראל
ככל שתרגיל את הגוף שלך לשעון המקומי, יהיה לך יותר קל. כשתגיע למטוס, הסט את המחוגים של השעון לשעון ישראל, זאת אומרת שתתרגל לאכול ולישון על פי השעון החדש. רוב חברות התעופה מסייעות לנוסע על ידי הגשת ארוחת הבוקר, הצהריים והערב על פי השעה בישראל. עצה נוספת בשבילך היא להימנע משתיית משקאות המכילים קופאין. אתה עלול להתייבש אם תשתה את המשקאות האלו וגם תתקשה מאד להירדם במטוס זכור כי המטרה שלך היא להגיע רענן לבית המלון.

תכנן איך תגיע לבית המלון לפני הנחיתה
אין דבר יותר גרוע מאשר לרדת מהמטוס, הרוג מעייפות ואז להחליט איך להגיע בכלל למלון. תכנן איך תגיע ליעד הסופי לפני הטיסה שלך: באינטרנט תוכל למצוא את לוחות השעות של האוטובוסים והרכבות או אפשרי גם להתקשר לקרובים שלך או לחברים כדי לסדר טרמפים למלון. אם אתה בטיול מאורגן לא תצטרך לדאוג להסעה שלך כי זה כבר כלול במחיר.